whatsapp
KAMPANYA emoji heart Ağustos Ayına Özel E-Ticaret Paketlerinde %20 İNDİRİM Fırsatını Kaçırmayın... Detaylar

Profesyonel Kurumsal

Web Tasarım

webtasarim
hand_megaphone head6_rating header5_linechart rocket
Seven Ajans olarak bizler web sitelerini en son teknolojiyi kullanarak tasarlıyor ve tasarladığımız tüm web sitelerini Arama Motoru olan sitelere kodluyoruz. Ayrıca sadece web sitenizi yapmakla kalmıyor takip, planlama ve analizini de yaparak sizlere sunuyoruz.

Sizlerin İhtiyaçlarına Nasıl Bir Çözüm Ortağı Olabiliriz?
Özgün web sitesi tasarımı ile kurumsal ve benzersiz web sitesi tasarımı, mobil uyumlu, responsive kullanıcı dostu arayüz, PHP, PDO, Open Source gibi yazılım teknolojileri ile UX ve UI Tasarımları, profesyonel İçerik yönetim sistemi, Seo ve Sem uyumlu altyapı, süper hızlı site açılış deneyimi, Google harita ve işletme rehberi ile arama motoru kayıt işlemleri gibi sunduğumuz web tasarım hizmetimizde, oldukça geniş olan internet dünyasında sizin firmanızın kurumsal kimliğini en doğru ve yaygınca ifade edecek tasarımlara imza atmaktayız.

Kayseri Web Tasarım Ajansı Seven Creative Desing olarak Kayseri başta olmak üzere yurtiçinde ve yurtdışındaki birçok ülkedeki şahıs, kurum, kuruluş ve firmalara yüzlerce web sitesi tasarlayan deneyimli ekibimiz sizi internetteki hedeflerinize ulaştıracak yenilikçi siteler tasarlıyor. İnternet sitenizi geliştirmek veya yeni bir internet sitesi yaptırmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım Nedir?
İşletmenizin dijital dünyadaki vitrini olan web sitenizdir. Sahip olduğunuz bu web sitesi kaliteli ve tasarımı etkili ise kurumunuz müşteri gözünde daha otoriter ve profesyonel olduğu algısı oldukça başarılı şekilde yönetilmiş olur.
Web Siteniz; Marka bilinirliğini artırmalı, şirketinizi en iyi şekilde tanıtmalı, potansiyel müşterileriniz aradıklarını kolaylıkla bulmalı, teknolojisi yüksek olmalı, mobil uyumlu olmalı, SEO destekli olmalı, yönetilebilir panelli olmalıdır.

Kısacası; projenizi bize emanet ettiğiniz andan itibaren işimizi titizlikle yapıyor, Sizlere; firmanızın kurumsal kimliğinizi ve şirket profilinizi en iyi şekilde yansıtan, en son teknolojik gelişimlere uyumlu ve yüksek güvenliğe sahip kusursuz projeler ile hizmet sunuyor ve dijital ortamda sizlerin yol arkadaşı oluyoruz.