whatsapp
KAMPANYA emoji heart Ağustos Ayına Özel E-Ticaret Paketlerinde %20 İNDİRİM Fırsatını Kaçırmayın... Detaylar
ipad
Kayseri Web Tasarım

Biz Kimiz ? Kayseri Web Tasarım Ajansı

Sektörün liderini tanımaya hazırmısınız ?

Seven Ajans, müşterilerine karşı en kaliteli hizmeti en iyi şekilde temin etmeyi kendisine ilke edinmiş, bu doğrultuda prensiplerinden ödün vermeyerek müşterilerini markalaştırmayı kendisine hedef olarak seçmiş bir firmadır.

  • Her zaman daha iyisi için çalışıyoruz
  • Biz sade tasarımları ve gelişmiş çözümleri seviyoruz
  • Rakipleriniz ile aranızda fark yaratıyoruz
about_s4_lines about_s4_bubble
Seven Ajans 2001 yılında Kayseri’ de faaliyetine başlamış yazılım ve tasarım firmasıdır. Kurumsal Web Tasarım Ajansı olarak yıllardır hizmet vermekte olan firmamız e-ticaret yazılımı web tabanlı yazılım projeleri, google SEO optimizasyonu, gibi ajans hizmetleri vererek ürünlerini ve hizmetlerini en iyi şekilde tanıtmalarında, müşterilerimizin portföylerini en yüksek düzeye çıkarmalarında büyük rol oynamıştır.

Uzman kadrosu ile sektörde deneyimli kadroya sahip olan firmamız sürekli artan porföyümüzü dijital çağda ihtiyaç duyulan her türlü tanıtım ve pazarlama hizmetleri ile tanışmalarını sağladık.

Dijital dünya gelişmelerini yakından takip edip en son güncel yazılım alt yapısı ile mobil uyumlu (responsive) ve duyarlı tasarım modellerimizi geliştirerek web tasarım ajansı olarak Kayseri başta olmak üzere dünyanın bir çok ülkesindeki müşterilerimizin web sitelerini hazırlamaktayız.

Türkiyedeki en iyi web tasarım firmaları arasında yer alan firmamız profesyonel web sitesi tasarımı hizmeti, içerik yönetim sistemi, yönetilebilir admin panelli web siteleri ile değerli müşterilerimize web sayfalarınızı istedikleri zaman bize ihtiyaç duymadan güncelleme olanağı sağlamaktadır.

Web sitesi tasarımı firmaların en önemli reklam ve tanıtım aracıdır. Bundan dolayı web tasarım çalışmaları google SEO yönergelerine uygun bir alt yapıda kodlanmalıdır. Bunun en büyük avantajı web sitenizin google ve diğer arama motorlarında arama sonuçlarında üst sıralarda yer almasında avantaj sağlamaktadır.

Google ilk sayfada olan web siteleri her zaman rakiplerinden bir adım önde ve ticari olarak da minimum %30 oranında gelişme sağlamaktadır. Çünkü Google dostu web siteleri ekstra SEO çalışmalarına gerek kalmaksızın bölgesel arama sonuçlarında üst sıralarda çıkmaktadır. Yine de rekabet olan sektörlerde SEO çalışmasına ihtiyaç duyulduğunda web sitesinin Google dostu seo alt yapısına sahip olması arama motorlarında üst sıralarda çıkmasında bir avantaj sağlamaktadır. Bölgesel olarakta örneğin Kayseri merkezli bir firmanın vermiş olduğu hizmet alanlarında Kayseri'de yapılan bölgesel arama sonuçlarında ilk sayfada çıkması mümkün olmaktadır. Biz de Kayseri'deki web tasarım ajansları arasında yapmakta olduğumuz Google dostu web siteleri ile ön plana çıkmaktayız.

Yapmış olduğumuz çalışmalarımızdaki başarılarımız Kayseri'deki web tasarım şirketleri arasında lider firmalar arasında olmamızı sağlamaktadır. Bu yolda bizleri yalnız bırakmayan ve bizimle birlikte yürüyen tüm saygı değer müşterilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Saygılarımızla...