whatsapp
KAMPANYA emoji heart Ağustos Ayına Özel E-Ticaret Paketlerinde %20 İNDİRİM Fırsatını Kaçırmayın... Detaylar

Profesyonel

Grafik Tasarımı

grafiktasarim
hand_megaphone3 target_3d_2 header5_linechart3 rocket3
Digital ortamdaki gelişmeler her ne kadar ihtiyacın arttığı alan olarak öne çıksa da grafik tasarım ve basılı medya ürünleri halen en etkili iletişim araçları olarak hayati önem taşımaktadır. Markanızı ürünlerinizi ve hizmetlerinizi basılı medya aracılığı ile müşterilerinize ulaştırmak istediğinizde iyi bir çözüm ortağı olarak hizmetlerimizle sizin yanınızdayız.

Grafik ve Logo Tasarım Süreci
Kaliteli ve etkileyici tasarımların sırrı, yetenekli bir ekibin varlığıyla mümkün olur. Bu nedenle grafik tasarım alanında kendisini yetiştirmiş, sanatsal yetenekleri olan ekibimizle hizmet veriyoruz. En ideal çalışmaların ortaya çıkması için çalışıyoruz. Öncelikle müşterilerimizin isteklerinin ne olduğunu anlamamız gerekiyor. Bu nedenle ofisimizde veya telefonla güzel bir sohbet gerçekleştiriliyor. Böylece müşterilerimizin logo tasarımından beklediği verim ve fayda not ediliyor. Daha sonra müşterilerimizin sektörü ve müşteri kitlesi hakkında da araştırma yapılıyor. Sektörün dinamiklerini yansıtan ve müşterilerin aklında kalıcı logonun ortaya çıkması bu şekilde sağlanmış oluyor. Etüt çalışmalarından sonra çizimler başlıyor. Her aşamada müşterilerimizle kontak halinde hareket ediliyor.

Farkımız kalitemizde saklı…
Kayseri logo tasarım ekibimiz, müşteri memnuniyetini sağlamayı hedef edinmiştir. Bu sebeple tasarımlarını hassas çalışarak, özgün logolar tasarlıyor. Logolarınızın özgün olması marka tescil işlemlerinin olumlu sonuçlanmasını sağlayacaktır. Bu kapsamda bir ikazı, logo tasarım sektöründeki deneyimlerimize dayanarak ifade edelim. Profesyonel ajanslar dışında kişilerle çalışacak olmanız, logo tasarımlarınızın özgünlüğünü etkileyecektir. Buda marka tescil işlemlerinin olumsuz sonuçlanmasına neden olacaktır.

Sadece markanızın tescili değil, kurumsal kimlik imaj ve prestijinizde zarar görebilir. Profesyonel ajanslarla çalışmanız halinde bu gibi arızi durumlarla karşılaşmanız mümkün değildir. Firmamız, isteklerinize uygun, kurumsal kimliğinizi yansıtan ve müşteri aklında kalabilecek sembollerin kullanıldığı logo tasarımları için sizleri bekliyor.

Logo değerlidir,
Logo firmaların ayrıştırıcı sembollerinden birisi konumundadır. İmaj kültürünün günümüz ticari değerleri arasında öneminin herkes farkındadır. Bu kültürün müşteriler tarafından benimsenmesini sağlayacak ilk etken logodur. Bu sebeple logoların alelade değil, profesyonelce tasarlanması elzemdir. Bazı logo tasarımcıları klasik sembol ve işaretlerle logonun itici olmasına sebep olurlar. İnşaat firması için inşaat sembolünün kullanılması gibi. Bu tür tasarımlar kesinlikle doğru değil ve vektörel bir çalışmayı ifade ettiğinden dolayı özgünlüğü söz konusu olmaz.
Kayseri logo tasarım ekibimiz, değerlerinizin farkındadır. Vitrininizi süsleyecek logo tasarımları için iletişime geçebilirsiniz.