whatsapp
KAMPANYA emoji heart Ağustos Ayına Özel E-Ticaret Paketlerinde %20 İNDİRİM Fırsatını Kaçırmayın... Detaylar

E-Ticaret Paketlerimizin Özellikleri

Seven Ajans e-ticaret paketlerimiz ile E-ticaret sitenizi açmanız, yeni müşteriler kazanmanız ve işinizi büyütmeniz için ihtiyacınız olan tüm özellikler

Kolay Kullanımlı E-Ticaret Yönetim Paneli

E-ticaret artık daha kolay, hızlı, ulaşılabilir ve güvenli! Tamamen yenilediğimiz e-ticaret yönetim panelimiz, internetten satış yaparken en büyük yardımcınız olacak.
Kullanıcılarının sahip olacağı onlarca yeni özellik, tasarımı sadeleştirilen kullanıcı arayüzü, güncellenen panel menüsü, %100 mobil kullanım, daha iyi performans, artırılmış güvenlik önlemleri... Yenilenmiş e-ticaret yönetim panelimizi hemen inceleyebilirsiniz.

about_s5_1_1 about_s5_1_2 about_s5_1_6 about_s5_1_5
about_s5_2_1 about_s5_2_5

% 100 Responsive Tasarım

Responsive kod yapısı ile hazırlanmış olan tasarımlarımız müşterilerinize cep telefonu, tablet ya da bilgisayar farketmeden kolay ve hızlı bir alışveriş yapma keyfi sunar.
Mobil uyumlu temalarımız sayesinde, e-ticaret sitenizin tüm mobil cihazlara uyumlu olacak şekilde açılmasını sağlayabilir, müşterilerinize tüm cihazlarda sorunsuz bir alışveriş tecrübesi sunabilirsiniz.

Anahtar Teslimi E-Ticaret Sitesi

Alan adı, hosting, e-mail, güvenlik, yedekleme, tasarım, ödeme altyapıları ve diğer tüm yazılım özelliklerini e-ticaret paketlerimizde size bir bütün olarak sunuyoruz. E-ticaret süreçlerinde ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi sağlıyoruz.

Sürekli yenileri eklenen gelişmiş özelliklerimiz, kolay yönetim panelimiz ve güvenli yazılımımız ile işletmelere ve girişimcilere uçtan uca çözümler üretiyoruz.

about_s5_3_1.png about_s5_3_6.png
about_s5_2_1 about_s5_2_6

Google Aramalarında Üst Sıralardasınız

Ziyaretçilerinizi artırmak ve satış başarısı yakalayabilmek için hedeflediğiniz kelimelerde organik olarak trafik almalısınız.

Arama motoru sonuçlarında üst sıralarda yer almanızı, daha fazla ziyaretçiye erişerek müşteri sayınızı artırmanızı sağlayacak tüm araçları ve SEO özelliklerini size sunuyoruz.

Mağazanız 7/24 Satış Yapsın

Sadece kendi mağazanız ve bulunduğunuz bölge ile sınırlı kalmayıp, e-ticaret ile milyonlarca müşteriye kapılarınızı açabilirsiniz.

Türkiye'de öncü bulut sunucu altyapımız sayesinde sizlere %99.9 erişilebilirlik oranı ile hizmet sunuyoruz. E-ticaret sitenizin kesintisiz online satışa devam etmesini sağlıyoruz.

about_s5_3_1 about_s5_3_2 about_s5_3_3 about_s5_3_4 about_s5_3_5
about_s5_2_1 about_s5_2_2

Sanal POS Ödeme Alt Yapısı

Müşterilerinizden ödeme almak için Iyzico, PayTR, Shopier, Stripe alt yapısı hazır bulunan alternatif ödeme sistemini kullanarak anında ödeme alabilirsiniz.

‘Anında sanal POS’ çözümü sayesinde tek tıkla kredi kartı ödeme altyapısını kurabilirsiniz. Havale ve EFT ile ödeme alabileceğiniz gibi kapıda ödeme sistemini devreye alabilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Deneyibilirsiniz

Seven Ajans Akıllı E-ticaret Paketleri'ni 7 gün ücretsiz deneyin. Kendi e-ticaret sitenizi oluşturun.

Şimdi Ücretsiz Deneyin

about_s5_3_1 about_s5_3_7