whatsapp
KAMPANYA emoji heart Ağustos Ayına Özel E-Ticaret Paketlerinde %20 İNDİRİM Fırsatını Kaçırmayın... Detaylar

Profesyonel

Animasyon Video Tasarımı

animasyontasarim
hand_megaphone4 target_3d_3 header5_linechart4 rocket4
Animasyon tasarımı bulundukları yere yalnızca hareket ve ses değil aynı zamanda ruh da katarlar. Özgün ve yenilikçi tasarımlar ile web sitelerinize, sunum ve tanıtım filmlerinize yeni bir nefes katabiliriz. Animasyon tasarımı ile ürün ve hizmetlerinizi hareketli görsel öğelerle tanıtarak insanların dikkatlerini üzerinize daha kolay ve çabuk çekebilirsiniz. Animasyon tasarımları cezbedici, özel, çarpıcı, ilginç ve eğlenceli tasarımlar sayesinde kişilerin ilgisini çekmektedir.

Motion Graphic
Hareketli infografikler (Motion Graphic) kısaca bir mesajı hareketli görsele dönüştürmektir. Yani verilecek bir bilginin, verimli, bilgilendirici ve ilgi çekici halidir. Graphic motion, ses ve görselliğin ön plana çıktığı bir tasarım şeklidir. Hareketli bir tasarım, durağan görsel bir tasarımdan daha çok dikkat çeker ve ilgi görür. Editoryal, bilimsel veya pazarlama amaçlı hareketli grafikler, verimli, bilgilendirici ve ilgi çekici oluşturulan mesajı görsel olarak paylaşmaktır.

Video Edit
Video tasarımı bilinç altı ilk etapta görsel ve işitsel duyulara hitap etmektedir. Bir firmanın en etkili bir şekilde tanıtımını yapabilmesinin en ekonomik yöntemi tanıtım filmi çalışması yaptırmasıdır.Tanıtım videoları müşterinin talebi doğrultusunda istenilen şekilde tasarlanabilir. Bu filmler web sitenizden izlenebilecek şekilde düzenlenebilir ve bu sayede daha geniş bir hedef kitleye ulaşılabilmektedir. Ayrıca çekmiş olduğunuz videoların montajlarını profesyonel olarak gerçekleştirmekteyiz.

Kayseri video tasarım ekibimiz, değerlerinizin farkındadır. Vitrininizi süsleyecek video animasyon tasarımları için iletişime geçebilirsiniz.