whatsapp
Paylaş
Aşağı kaydır

Bizi Daha
Yakından Tanıyın

Kurumsal Web Tasarımı, E-Ticaret Tasarımı, Logo, Animasyon, İntro, Kurumsal Kimlik İle İlgili Çalışmalarınız İçin Bizden Teklif Almadan İşinizi Yaptırmayın.

Bilgisayar / Donanım

kayseri web tasarım

Bilgisayar / Donanım

       Kurumsal alanda bir çok firmaya alt yapı ve teknik destek hizmeti veren firmamız son kullanıcıya yönelik teknik servis hizmetleri vermemektedir. Marka bağımsız, anahtar teslimi bilişim çözümleri oluşturmaktadır.

       Kurumsal Bakım Anlaşması, yapılan sözleşmeye göre, günün her saatinde veya mesai saatleri içerisinde, sisteminiz içerisinde bulunan yazılımlar veya Bilgisayar Çevre Birimleri, ağ bileşenleri vs. ile ilgili herhangi bir sorun meydana geldiğinde veya herhangi bir sorun meydana gelmemesi için,  müdahale edilip, sorunların giderilmesi, gereken önlemlerin alınması hizmetlerini, bilgisayar danışmanlık hizmeti, bilgisayar sistem destek, ağ sistem desteği gibi bilişim hizmetlerini konusunda deneyimli personel kadromuz ile sunmaktayız.
Teknik servisimizde marka bağımsız olarak;
•    Kurumsal server çözümleri
•    Profesyonel Network ve Firewall kurulumları
•    Güvenli yedekleme çözümleri

01.
0
Mutlu Müşteri
0
Sipariş
0
Ürün
0
Proje

Uzmanlık Alanlarımız

Amacımız, müşterilerimizin hedeflerine emin ve doğru adımlarla ilerlemesini sağlayarak etkili, kalıcı ve fayda sağlayan projeler ile başarıya ulaşmak.

PHP
75%
HTML
95%
CSS
98%
After Effetcts
75%
02.