whatsapp
Paylaş
Aşağı Kaydır

Uzmanlık
Alanlarımız

Uzman kadromuzla bilişim ve internet konusunda firmaların ihtiyacı olan tüm yazılım, grafik ve donanım hizmetlerini karşılıyoruz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal Kimlik Tasarımına Neden İhtiyaç Var?

İmaj ve prestij ön plana çıktı. Rekabette üstünlük yaratabilmek için markalaşma çalışmalarının her işletme tarafından planlanması elzem oldu. Eğer firmanızla sembolleşen bir kurumsal kimlik tasarımına sahip değilseniz, müşteri nezdinde olumlu bir duruş sergileyemezsiniz. Bu durum kuşkusuz sadık müşteriler elde edebilmenizi zorlaştıracak ve sektör içerisinde rekabet edebilirliğiniz zarar görecek. Ancak kurumsal kimlik tasarımı sayesinde, müşterilere profesyonel bir firma olduğunuz mesajını verebilirsiniz. Logo tasarımı, web sitesi tasarımı, internet üzerinden gönderdiğiniz siparişlerdeki paketleme de kullanılan tasarımlar ve daha birçok unsur kurumsal kimlik tasarımını etkilemektedir. Kurumsal kimlik tasarımında dikkat edilecek husus, bir kereliğine bu işin tasarlanması ve planlanmasıdır. Bu nedenle işletme değerlerinizin belirlenmesi ve bunların sembollere aktarılması konusunda titiz bir çalışma izlenmesi gerekir. Kurumsal kimlik tasarımında sürekli meydana gelece değişimler, müşterilerin sizi hatırlamasına engel olacaktır. Kayseri kurumsal kimlik tasarım ekibimiz, profesyonel hizmet sağlayarak imajınızı yansıtacak ve prestij arttırma çalışmalarınızda müşteri nezdinde prim yapabileceğiniz tasarım çalışmaları ortaya koyuyor.

Benzersiz olmak için profesyonel olmak gerekir…

Kurumsal kimlik tasarım çalışmaları profesyonel ekipler tarafından hazırlanmalıdır. Aksi halde imajınıza zarar verecek tasarım çalışması süreci yaşayabilirsiniz. Bu durum genellikle başka kurumsal kimlik tasarımlarının kopyalanması ve sektördeki markalarla benzerliklerin meydana çıkması şeklinde gerçekleşiyor. Kurumsal kimlik çalışmanızın benzerlik içermesi veya tamamen kopya olması halinde “telif hakları” gereğince kurumunuza dava açılabilir. Böylece imajınıza büyük zararlar vermiş olursunuz. Bu tür durumları yaşamamanın yolu elbette ki profesyonel bir ajansla çalışmak olacaktır. Kayseri kurumsal kimlik tasarım ekibimiz tasarımda şunlara dikkat ediyor:

  • Müşterilerimizi çok iyi bir şekilde dinliyoruz ve anlamaya çalışıyoruz. Sektörde ne şekilde konumlandıklarını veya hedeflerini dinliyoruz.
  • Tasarım sürecinde benzersizliğe önem veriyoruz.
  • En iyi tasarım teknolojileri kullanıyoruz. Trend tasarımlara dikkat ediyoruz ama asla kopyalamıyoruz. Tamamen uzman ekibimizin yaratıcılığıyla mükemmel bir tipografinin oluşmasını sağlıyoruz.
  • Müşterilerle her süreçte temas kuruyoruz. Oların fikirleriyle ilham alıyoruz.
  • Sürecin en kısa zamanda tamamlanmasını sağlıyoruz. Ancak ne acele ediyoruz, ne de çok geç kalıyoruz.

Kayseri kurumsal kimlik tasarım ekibimizle daha fazlasına sahip olacaksınız. Hemen irtibata geçebilirsiniz.

01.

Aklınıza Takılan Tüm Sorular İçin Bize Yazın

İletişime Geçin