whatsapp
Paylaş
Aşağı Kaydır

Uzmanlık
Alanlarımız

Uzman kadromuzla bilişim ve internet konusunda firmaların ihtiyacı olan tüm yazılım, grafik ve donanım hizmetlerini karşılıyoruz.

Katalog / Broşür Tasarımı

Katalog / Broşür Tasarımı

Katalog Tasarım Süreci

Bir işin kaliteli olmasının ilk şartı, o işin önemsenmesiyle mümkün hale gelir. Bu nedenle katalog tasarım sürecine sadece bir maddi yarar aşamasından bakmak kısır kalacaktır. Kayseri’da bulunan firmalara veya diğer illerden hizmet talep eden şirketlere değer katabildiğimizi duymak, bizim daha çok önemsediğimiz bir değerdir. Bu hesapla, katalog tasarımını basit bir iş olarak telakki etmiyoruz ve işimizi her aşamasını planlı ve programlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Müşterilerimizi dikkatle dinliyoruz …

Müşterilerin isteklerini duymak ve anlamak, çalışmaların daha mükemmel ve faydalı olmasını sağlıyor. Çünkü firma kendi müşteri profilini daha iyi biliyor ve katalog tasarımında müşterilerin dikkat edebileceği hususları ifade edebiliyor. Kayseri katalog tasarım ekibimiz, bu süreç içerisinde sadece dinliyor ve not alıyor. Müşterilerin sorularını cevaplıyor. Kendi deneyimlerini müşterilere aktarıyor ve ortaya optimum fayda sağlayacak katalog tasarım kriterleri çıkıyor. Katalog tasarım süreci içerisinde not alınanlara önemle dikkat ediliyor. Not alınanların yanı sıra, uzman ekibimizin deneyim ve tecrübeleri tasarımda kendisini gösteriyor. Yaratıcı bir şekilde kriterlerin sembol ve mesaj haline getirilmesi sağlanıyor. Katalog tasarımının etkili ve net mesajlar içermesi, kolay okunabilir olması, dikkat çekmesi, müşteriyi tatmin edici bir profesyonelliğinin olması mümkün kılınıyor.

Tasarım her şeydir…

Katalog tasarımın kurumsal kimlikle örtüşmesi gerekir. Bunun yanında etkileyici bir tasarım ortaya konulmalıdır. Fotoğrafların ve yazıların birbirine girip okunamadığı ve hangi fotoğrafın hangi mesaja ait olduğunun net bir şekilde anlaşılamadığı tasarımlar fayda sağlamaktan ziyade zarar verecektir. Bu nedenle profesyonel tasarımcılardan destek alınması gerekir. Kayserikatalog tasarım ekibimiz, mesajların net bir şekilde müşteriye ulaşmasının yanında görsel açıdan da müşterinin memnun kalacağı katalog tasarımları gerçekleştiriyor.Katalog çalışmanızın hedeflerinize ulaşmada bir kaldıraç etkisi yaratmasını istiyorsanız, Kayseri katalog tasarım ekibimizle irtibata geçebilirsiniz. Müşteri profilinize ve kurumsal kimliğine en uygun tasarımları gerçekleştirecek olan ekibimiz, satışlarınıza etki edecek katalogları sizlere sunacaktır.

01.

Aklınıza Takılan Tüm Sorular İçin Bize Yazın

İletişime Geçin