whatsapp
Paylaş
Aşağı Kaydır

Uzmanlık
Alanlarımız

Uzman kadromuzla bilişim ve internet konusunda firmaların ihtiyacı olan tüm yazılım, grafik ve donanım hizmetlerini karşılıyoruz.

İnteraktif CD Tasarımı

İnteraktif CD Tasarımı

Avantajları ve Faydaları Neler ?

İnteraktif pazarlama çalışmaları, katalog ve broşür gibi klasik pazarlama araçlarına göre daha fazla tercih edilmeye başladı. Özellikle bütçe maliyetinin interaktif pazarlamada daha da düşük olması, firmaların bu alana yönelmelerinin bir başka sebebidir. İnternatif araçlar içerisinde en çok tercih edilen CD veya USB teknolojileri sayesinde müşterilere daha iyi bir sunum gerçekleştiriliyor. Özellikle fuarlarda veya sempozyumlarda müşterilere CD veya USB belleklerin sunulması, marka imajının yaratılması açısından da giderek önem arz etmeye başladı.

Kurumsal kimliğinize uygun çözümler

Firmamız, kurumsal kimliğinize uygun çözümler sunarak, interaktif pazarlama çalışmalarınızın daha nitelikli olmasını sağlıyor. Öncelikle ürün veya yapmış olduğunuz sempozyum sunumlarının görsel açıdan daha kaliteli hale getiriliyor. Böylece müşteriler açısından daha ikna edici mesajlar USB veya CD teknolojisi içerisinde yer alıyor. Marka konumlandırması açısından her sunum içerisinde logonuza yer veriliyor.

Etkili olmanın yolu!

İnteraktif pazarlama araçlarından hangisinin firmanız için uygun olacağı konusunda çalışmalar gerçekleştirilebilir. Böylece bütçenize uygun araç seçimi yapılmış olacakken, aynı zamanda hedef kitlenize de uygun araçların kullanılması söz konusu olacaktır.

Müşteri odaklı çalışmalar

Firmamız, interaktif araçların basımına ve çoğaltılmasına önem vermektedir. Her şeyin hızlı ve eksiksiz yerine getirilmesi sağlanmaktadır. Kurumsal kimliğinize uygun grafik çalışmaları yapılmaktadır. Sizlerin isteklerine dikkat edilerek, en iyi çözümlerin üretilmesi sağlanmaktadır.

Her amaca uygun çözümler sunuyoruz

İnteraktif pazarlamayı neden kullanmak istediğinize önem vermekteyiz. Çünkü her farklı gaye, kendisine uygun bir vasıtayı arzu eder. Bu anlamda firmamız müşterilerine uygun çözümler üretmektedir. Firma veya ürün tanıtımı, katalog, eğitim, müzik albümleri, faaliyet raporu, promosyon, yazılım, kartvizit kullanımı ve daha birçok farklı amaç için kullanılacak interaktif CD ve USB teknolojileri firmamız tarafından planlanmaktadır.

En uygun fiyat ve ödeme seçenekleri

İnteraktif pazarlama için alacağınız hizmet, en uygun fiyatlarla bütçenize dost bir mahiyet arz eder. Kalite, hız ve görselliğin ön planda olduğu interaktif CD ve USB çalışmalarında uygun fiyat ve ödeme seçeneklerine yer verilmektedir. Hemen bizimle irtibat kurarak, fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

01.

Aklınıza Takılan Tüm Sorular İçin Bize Yazın

İletişime Geçin